5 порад для гри в пейнтбол

пейнтболНавіть Олімпійський чемпіон з плавання колись був новачком, який вперше побачив басейн. Після цього, ця людина почалась займатись цим видом спорту та досягати в цьому спорті успіхів. Багато, хто не пам’ятає свій перший досвід у спорті, але першу гру в пейнтбол запам’ятовують всі.
Моя, наприклад, відбулась близько 10-ти років назад і тривала, як мені здалось, дуже мало. Вперше відчувши звук та “віддачу” маркера при пострілі я настільки захопився, що всі свої кулі вистріляв за лічені хвилини так ні в кого й не поціливши.

З того часу, пройшло багато років, зіграно безліч ігор, відстріляно десятки, а може й сотні тисяч шарів, здобуто певний досвід.
Тому, хочу поділитись власним досвідом з Вами, людьми які цікавляться пейнтболом, можливо він Вам стане у пригоді. Отже, як не виглядати повним нубом на пейнтбольному майданчику.

Коли починаєш грати в пейнтбол у Львові, розумієш, що для успішної гри не достатньо вміти добре цілитись та стріляти. Для того, щоб впевнено почувати себе на пейнтбольному майданчику та заробити повагу друзів пейнтболістів Вам слід не забувати про наступні поради:

Активно рухайтесь
Одним зі способів показати, що ти чогось вартий і знаєщ, що робиш є рух по пейнтбольному майданчику. Граючи в пейнтбол – бігайте, присідайте, ухиляйтесь та бігайте ухиляючись. Той, хто повільно рухається переважно потім дуже інтенсивно витирає фарбу з маски та одягу. Не бійтесь залягти в траві, перекотитись, а у разі потреби підскочити та побігти стріляючи.

Будьте командним гравцем
Найбільше гравця-початківця в пейнтболі видає його манера гри, коли він засідає за найдальшим кущем і снайперськими пострілами за 50 метрів намагається потрапити в суперника, якого ледь видно. Не забувайте, що у пейнтбол – командна гра і Ви дієте як член команди виконуючи спільну місію.

На полі бою, Ваші опоненти будуть вигукувати бойові команди, ділитись інформацією про обстановку на полі бою, тому Вам з друзями потрібно теж діяти. Якщо гравець з Вашої команди попросить прикриття, подивіться де є суперник та обстрілюйте його позиції періодичними пострілами, щоб допомогти товаришеві.

Правильно використовуйте пейнтбольне спорядження
Правильно підібрана пейнтбольна зброя (маркер), пейнтбольне спорядження, захисне спорядження також дозволяє відрізнити досвідченого гравця від початківця-нуба. Перше ніж купувати власний пейнтбольний маркер та маску, візьміть такий маркер напрокат, або позичте у друзів, постріляйте з нього. Пограйте декілька ігор, зрозумійте, який стиль гри в пейнтбол Вам подобається більше тактичний чи швидкісний. Відповідно до цього вподобання і обирайте маркер та обладнання. Не потрібно купувати автоматичний спортивний маркер за 1000-1500 у.о., якщо пейнтбол Ви граєте переважно на відкритих пейнтбольних майданчиках з природними перешкодами деревами, кущами тощо, оскільки такі маркера дуже чутливі до бруду і можуть виходити з ладу, якщо їх вчасно не почистити. Разом з тим, якщо Ви берете участь у змаганнях зі спортивного пейнтболу, то напівавтоматичний Tippmann навряд чи забезпечить Вам перемогу.

Не губіть шаріки
Окремо слід зупинитись на проблемі, з якою досить часто зустрічаються новачки, які ще не зовсім освоїлись з пейнтбольним обладнанням. досить часто буває, що гравець після того, як засипав кулі не щільно закриває кришку фідера і всі кулі випадають на землю. Фідер це ємність для куль, яка знаходиться на маркері і куди засипаються пейнтбольні кулі. Тому, після того, як засипали кулі у фідер, закрийте кришку фідера, та перевірте щільність закриття злегка струсивши маркер. Ні в якому разі не засипайте кулі, які впали на землю назад у фідер.

пейнтболПравильно одягайтесь та носіть захист
Досвідчені гравці, як правило одягаються у спеціалізований одяг призначений для пейнтбольних ігор. Це задоволення не з дешевих. Тому, якщо Ви лише починаєте грати у пейнтбол, Вам слід одягати, насамперед речі, в яких Вам буде зручно бігати та падати і які не шкода забруднити чи порвати. Важливим елементом одягу пейнтболіста є зручне взуття. Не зайвими будуть також захисні рукавички та жилети, особливо для дівчат.

Пам’ятайте, той факт, що Ви вперше граєте в пейнтбол Львів не зобов’язує Вас виглядати нубом. Правильне екіпірування, впевненість у своїх силах і перемога може бути у Ваших руках.

Advertisement

Немає коментарів

Відповісти