Безпека у пейнтболі

Дотримання цих простих правил безпеки дозволить зробити гру в пейнтбол веселою та зовсім не травматичною.

bezpeka-u-peintboliЗавжди носіть маску на пейнтбольному майданчику
Ніколи не знімайте маску під час гри у пейнтбол. Навіть якщо у Вас влучили і Ви йдете з поля не знімайте маску. Для цього правила винятків немає. За правилами безпеки маску можна знімати лише тоді, коли всі маркера поставлені на запобіжники або вистріляні всі кулі у всіх гравців. Слід пам’ятати, що багато травм виникають внаслідок недотримання гравцями цього правила. Якщо маска запотіла і Вам погано видно, ні в якому разі не протирайте її під час гри. У такому разі Вам слід підняти вгору маркер – вийти за межі майданчика у відпочинкову зону і лише там зняти та протерти маску.

Не грайте в пейнтбол в стані сп’яніння
Якщо Ви знаходитесь під впливом алкоголю, наркотичних засобів чи медикаментів, НЕ ГРАЙТЕ В ПЕЙНТБОЛ. Щоб безпечно грати в пейнтбол Ви повинні бути абсолютно тверезі.

Не стріляйте наосліп
Не стріляйте, якщо Ви не бачите куди летять Ваші кулі. Дехто з гравців, полюбляють висунути свої маркера із засідки та стріляти не дивлячись куди, старайтесь цього не допускати. Стріляючи таким чином, Ви можете влучити у гравців, які покидають поле, суддів, або у щось, куди влучати не потрібно.

Постріли зблизька
Постріли з близької відстані при грі у пейнтбол дуже болючі, значно болючіші ніж попадання правила безпеки у пейнтболі здалеку. Тому, бажано не стріляти з близької відстані у суперника, зокрема в тих випадках, коли він Вас не бачить, у такому випадку краще крикнути “Аут!” і показати на суперника маркером. На пейнтбольному майданчику Пейнтбольного клубу Альфа ми закликаємо гравців приймати добровільну здачу у полон, якщо гравці знаходяться на відстані меншій ніж 2-3 метри.

Швидкість вильоту кулі
Швидкість вильоту кулі має бути не більше ніж 90 м/с. Швидкість вильоту кулі з пейнтбольного маркера вимірюється прибором хронографом. Від цього показника залежить сила попадання кулі з пейнтбольного маркера. Крім того, неправильно налаштований маркер може сприяти тому, що кулі будуть тріскати та розбиватись в стволі маркера.

Використовуйте заглушки на стволи
У разі, якщо Ви знаходитесь в зоні відпочинку, а не на пейнтбольному майданчику, то всі маркери повинні мати заглушки на стволи. Заглушки зі стволів не можна виймати, поки всі гравці не надінуть захисні пейнтбольні маски. Якщо захисні заглушки на стволи відсутні, то маркер повинен бути поставлений на запобіжник. Запобіжник є у кожному маркері і знайти та натиснути його не важко.

Здоровий глузд
Більшість проблем можна уникнути, просто використовуючи здоровий глузд. Не потрібно обстрілювати приватні будинки чи автомобілі. Не потрібно стріляти з маркера їдучи в автомобілі. Не потрібно заглядати у ствол зарядженого маркера. Не потрібно стріляти в себе, що випробувати силу удару кульки. Якщо Вам раптом спаде на думку, ще якась геніальна ідея, повірте, не варто її втілювати в життя.

Не знімайте маску до завершення гри
Наостанок, хотілось би нагадати найголовніше правило пейнтболу: НЕ ЗНІМАЙТЕ ЗАХИСНУ МАСКУ ДО ЗАВЕРШЕННЯ ГРИ! Більшості серйозних травм можна уникнути, якщо залишатись у масці.

Advertisement

Немає коментарів

Відповісти