Обладнання для пейнтболу

Обладнання для пейнтболу

включає в себе насамперед пейнтбольну зброю – маркер до якого кріпиться балон з повітрям або CO2, зверху до маркера прилаштовується фідер, куди засипаються пейнтбольні кульки. Пейнтбольне обладнання включає в себе також пейнтбольну захисну маску, бронежилет, захисні рукавички та захисний одяг.

Пейнтбольні клуби такі як пейнтбольний клуб Альфа, які проводять ігри в пейнтбол у львові мають також великі балони з повітрям ємністю від 22л до 40л, до такого балону необхідною є заправочна станція (перехідник), яка використовується для закачки повітря у малі балони.

obladnannya-dlya-pejntboluОсновним елементом пейнтбольного обладнання без якого неможливо уявити будь-яку гру в пейнтбол і не лише у Львові є, звичайно, пейнтбольні кулі. Кулі для гри в пейтбол можуть бути не лише наповнені фарбою, але й можуть бути зроблені з резини. Вони називаються Reball. Такі кульки можна використовувати багато разів, але грати ними можна лише на чистому пейнтбольному майданчику в закритому приміщенні.

Обладнання для пейнтболу є досить різноманіним, сюди відносяться і пейнтбольні міни, пейнтбольні гранати та навіть базуки для пейнтболу. Не кажучи вже про пейнтбольні маркери, яких є безліч видів починаючи від механічних, які роблять 1-2 постріли в секунду і коштують 100$, закінчуючи автоматичними пейнтбольними маркерами з надміцних та надлегких сплавів вартістю 2000-3000$, які можуть в автоматичному режимі випускати 20-25 куль в секунду.

Обладнання для пейнтболуДо пейнтбольного обладнання можна також віднести різноманітного роду “примочки” до маркерів, які дозволяють змінювати місце розташування пейнтбольного балону, відділяти його від маркера та кріпити його на спині гравця. До пейнтбольного обладнання належать також туби – ємності для зберігання пейнтбольних шарів на пейнтбольному майданчику.  Обладнання для різних видів пейнтболу відрізняється, для спортивного пейнтболу використовуються, як вже зазначалось вище надлегке та компакте обладнання, зокрема маркери, кисневі балони тощо, а для тактичного пейнтболу велику роль грають інші фактори, наприклад, у тактичному пейнтболі комусь важливо мати маркер, з яким можна залягти в укритті та відстрілювати суперників з відстані в 50-60 метрів. Для такого пейнтболу обладнання, тобто маркер, має мати довгий ствол, а сам гравець повинен мати маскувальну сітку та спеціальну маску в маскувальних тонах. Безпосередньо сам маркер теж має бути примаскований так, щоб його не було замітно суперникам. Багато з цих видів обладнання для пейнтболу можна орендувати у пейнтбольному клубі “альфа”, який пропонує Вам незабутній відпочинок, а саме пейнтбол львів

Advertisement

Немає коментарів

Відповісти