Пейнтбол в лісі на базі відпочинку Чарівні озера.

База відповічинку “Чарівні Озера” здригнулась від гучних потстрілів пейнтбольної зброї. Ліс заполонили гучні вигуки пейнтболістів, риба поховалась у ставку. Чудовий подарунок до дня народження своєму чоловікові зробила його дружина Наталя, яка замовила у якості подарунку гру в пейнтбол для гостей, які були запрошені на святкування. Пейнтбол це чудовий спосіб надхнути чоловіка на подвиг та показати, що він не байдужий жінці. Слід зазначити, що в пейнтбол в лісі на базі Чарівні Озера грали не лише хлопці, але й дівчата. Загалом, зібралась весела дуже весела компанія людей, які люблять активний відпочинок і яким подобається не просто сидіти за столом перехиляючи чарку, але й весело провести час граючи в пейнтбол. Цього разу в лісі на базі Чарівні Озера. Особливу подяку висловлюємо Адміністрації комплексу, яка нарешті поремонтувала дорогу до бази, і заїзд до неї став набагато приємнішим.  Пропонуємо Вашій увазі декілька фото з цієї чудової пейнтбольної гру у лісі.

Окремо слід відзначити дівчат, які грали в пейнтбол в лісі нарівні з хлопцями.

Пейнтбол в лісі

Пейнтбол в лісі звичайно відрізняється від спортивного пейнтболу, але тим не менше, тут також потрібна витримка та неабияка фізична підготовка. Якщо Ви ще вагаєтесь, чи грати в пейнтбол чи ні, перегляньте ці фото. Подивіться на щасливі обличчя людей та зробіть правильний вибір, звичайно на користь пейнтболу в лісі.

Як пейнтбольний майдачнк база відпочинку Чарівні Озера непогано підходить для гри, як великими так і невеликими компаніями у кількості 15-20 чоловік. Територія де проводяться ігри в пейнтбол дозволяє не боятись, що Ви будете заважати іншим відпочиваючим на території бази.

Приєднуйтесь до групи пейнтбольного клубу Альфа, та грайте разом з нами.

Advertisement

Немає коментарів

Відповісти