Школа в Брюховичах Львів

Школа в Брюховичах поблизу Львова – один з найулюбленіших майданчиків для гри в пейнтбол.  Львів Брюховичі – це чудове місце для відпочинку недалеко від Львова. Двадцять хвилин їзди на автомобілі від центральної частини міста і Ви вже в чудовому хвойному лісі в Брюховичах. У Брюховичах можна пограти в пейнтбол у багатьох місцях, зокрема, на бункерах, в закинутій школі або на майданчику в лісі. Якщо Ви хочете пограти у закинутій школі в Брюховичах, то Вас напевне зацікавлять деякі фотографії з цієї локації.

Грати в пейнтбол у закинутій школі в Брюховичах можна великій кількості людей. Школа в Брюховичах має три поверзи та горище. Таким чнном відразу декілька незалежних компаній пейнтболістів можуть грати в пейнтбол одночасно. Як мінімум дві компанії можуть грати в школі, а ще одна компанія на відкритій території біля школи.

Поряд зі школою в Брюховичах є велика галявина, де можна перепочити, заправити балони, поповнити запас кульок, просто подихати повітрям та перекусити. Слід звернути Вашу увагу на те, що перебуваючи в Брюховичах на грі в пейнтбол слід дотримуватись правил безпеки, оскільки, територія закинутої школи в Брюховичах перебуває в аварійному стані. Граючи в пейнтбол легко захопитись грою і не помітити перешкоди до якої можна травмуватись, чи дірки в бетоні, куди можна провалитись.

Для того, щоб запобігти травмам на будь-якому майданчику, в тому числі і на закинутій школі в Брюховичах слід дотримуватись наступного порядку проведення гри. Спочатку, всім гравцям слід визначити межі пейнтбольного майданчика, обійти його, зазирнути у всі закутки та відмітити особливо небезпечні місця. Після цього, гравцям надається ще додатковий час для того щоб кожен з гравців зміг самостійно обійти територію призначену для гри у пейнтбол та добре запам’ятати територію. Лише після цього, можна приступати до гри в пейнтбол. Слід пам’ятати, що падіння чи травма одного з гравців команди автоматично означає завершення гри для всіх гравців на майданчику. У такому випадку слід негайно повідомити інструктора, а якщо травма серйозна, то відразу слід викликати швидку.

Пейнтбольний клуб Альфа з радістю допоможе Вам в організації пейнтбольної гри у школі в Брюховичах.Чудова дружня атмосфера та маса позитивних вражень Вам гарантована.

Advertisement

Немає коментарів

Відповісти