Пейнтбол сценарії гри

сценарії гри в пейнтболПейнтбол сценарії гри у Львові – Утримання форту
Гравці в пейнтбол у Львові діляться на дві рівні пейнтбольні команди. Гра починаються в рівновіддалених пунктах (базах) від основної цілі (міст, бункер, і т.д.) Кожна команда намагатиметься захопити та утримати ціль протягом обумовленого часу (наприклад 5 хвилин). Уражений гравець повертається на свою стартову базу, де з нього стирають фарбу і він входить в гру знову. На стартовій базі дозволено заправляти кулі.

Пейнтбол сценарії гри у Львові – Класичне протистояння (Стінка на стінку)
Основний класичний сценарій гри в пейнтбол у Львові. Гравці розподіляються на рівні по силі пейнтбольні команди (береться до уваги маркер, досвід, і т.д) і вибивають кожного в протилежній команді. Уражені гравці покидають поле до кінця гри, заправка кулями і стислим газом під час гри заборонені. Варіант “Санітар” У кожній пейнтбольній команді присутні 1-3 санітара. Коли гравець вражений, він повинен залишитися на місці ураження і може тільки кликати санітара, поки санітар не надійде і не зітре поразку, щоб відродити їх. “Пораненим” гравцям забороняється стріляти. Санітар не може вилікувати сам себе.

сценарії гри в пейнтболПейнтбол сценарії гри у Львові – Президент
Гравці розподіляються на дві пейнтбольні команди (снайпери і захисники Президента), в команді яка захищає Президента є невелика перевага. Визначається орієнтир, якого Президент повинен досягти, щоб перемогти. Якщо снайпери вбивають Президента, вони перемагають. Якщо захисники вбивають всіх снайперів або Президент досягає встановленого орієнтиру, вони перемагають. Президент має бути роззброєний або легко озброєний (пістолет з 10 кульками, 1 граната), але повинен обов’язково носити захисну маску. Так само президент може брати зброю (пейнтбольний маркер) будь-яких захисників, яких уразили.
Варіант “В броні”
На Президента і захисників також можна надіти захисний жилет, тим самим зменшивиши зону ураження.
Варіант “Парад”
Президент і захисники повинні йти по заздалегідь обумовленому маршруту, який відомий снайперам.
Варіант “Снайпери”
Снайперів значно менше, але вони починають гру заздалегідь і скритно розподіляються на ігровому полі. Президент, як і у варіанті “Парад” йде по заздалегідь обумовленому маршруту.

Пейнтбол сценарії гри у Львові – Руйнування Цілі
Потрібно визначити міст, дорогу, річку, або інший орієнтир, який повинен бути “ціллю”. Також потрібно визначити невеликий об’єкт (коробку з під куль) як “бомбу”. Команда терористів намагається захопити цей об’єкт і доставити його до “цілі”, в той час як інша команда (спецназ) намагається запобігти захопленню “бомби”, а якщо не вийшло – підриву “цілі”. Якщо кур’єр (гравець несучий “бомбу”) вмирає, він повинен залишити її на місці де його уразили. Якщо захисники моста оволодівають бомбою і знешкоджують її (відносять на стартову базу, інше заздалегідь обумовлене місце), вони перемагають.
Варіант “Камікадзе”
Правила такі ж як і в базовому варіанті, тільки без бомбу. Кожен терорист є камікадзе. Якщо хоча б один з камікадзе доторкнеться до “цілі” вона вважається знищеною. Можлива невелика перевага на користь захисників.

сценарії гри в пейнтболПейнтбол сценарії гри у Львові – Порятунок Заручника
Одна людина визначається (вибирається, призначається) як заручник. Одна пейнтбольна команда (спецназ) намагається звільнити заручника, тоді як інша команда (терористи) намагається запобігти порятунку. Ця гра особливо хороша, якщо у вас є добре укріплена будівля для оборони і утримання заручника. Заручник може тікати, але в цьому випадку він може бути застрелений гравцями з команди терористів. Заручник, зазвичай, неозброєний, але він зобов’язаний носити пейнтбольну захисну маску. Гра закінчується, якщо заручник застрелений, або якщо спецназ звільняє заручника і доводить його до заздалегідь обумовленого місця (стартова база спецназу).

Пейнтбол сценарії гри у Львові – Захоплення Прапора
Гравці в пейнтбол у Львові діляться на дві рівні команди. Прапор розміщується в центрі поля. Вибираються 2 бази прапора, одна для кожної команди, на протилежних сторонах ігрового поля. Мета гри полягає в тому, щоб захопити прапор і принести його на свою базу. Попадання зараховуються в будь-яку частину тіла, уражений гравець покидає ігрове поле до кінця гри.
Варіант “Футбол”
У даному варіанті гри в пейнтбол прапор доставляється не на свою базу прапора, а на базу суперника.
Спортивний варіант.
* Команд: 3 і більше
У даному варіанті присутні 2 прапора, по одному на кожну пейнтбольну команду. Колір прапорів відповідає кольору пов’язок. Мета гри – захопити прапор суперника і доставити його на свою базу прапора. Команди стартують стоячи обличчям до межі поля (спиною один до одного). Поразкою гравця вважається попадання в будь-яку частину тіла чи інший предмет гравця (зброя, балон, прапор). Також ураженням вважається заступ за кордон ігрового поля. Переможець виявляється за кількістю набраних очок: захоплення прапора – 25 очок, доставлення прапора на базу – 50 очок, за кожного ураженого гравця – 5 очок. Час на проведення однієї гри 5 – 7 хвилин.

Пейнтбол сценарії гри у Львові – Санітар
Розподіліть гравців у команди. У кожній пейнтбольній команді повинен бути один санітар для кожних семи чоловік в команді. Правила гри як в захопленні прапора. У даному варіанті гри в пейнтбол попадання в руки і ноги вважаються пораненням. Три рани отримані перш, ніж ви вилікувані санітаром – вважаються смертельними і Ви покидаєте ігрове поле. Поразка в голову і тіло вважаються смертельними і не можуть бути вилікувані санітаром. Для того щоб вилікувати “рану” санітар повинен стерти фарбу. Ваша стартова база також може діяти як лікарня, але ви повинні залишатися на базі протягом заздалегідь обумовленого часу (20 секунд) і при цьому не відкриваючи вогонь. Якщо всі санітари вибиті з гри, тоді тільки лікарня може лікувати. Санітари повинні бути не озброєні і носити пов’язку окремого кольору, щоб показати, що вони – санітари. Санітари не можуть лікувати самі себе.
** Приклад тактики ** Санітар знаходиться в області, де його важко вразити (добре укріплений бункер, траншея, всередині автомобіля і т.д). Санітар весь час залишається в укритті, в той час як інші гравці займають позиції навколо нього і можуть стріляти більш спокійно і впевнено, оскільки, якщо вони вражені, санітар – близько і швидко вилікує гравця.

Пейнтбол сценарії гри у Львові – Збитий Пілот
Гравці розділяються на дві команди. Одна команда буде грати роль групи захоплення, інша – роль рятувальної групи. Рятувальна команда втрачає одну людину, яка буде пілотом. Пілотові дають об’єкт невеликого розміру, як цінний вантаж. Пілот озброєний пістолетом з 10 кульками, але може брати зброю в уражених гравців команди рятувальників. Пілотові відомо, де знаходяться бази групи захоплення і рятувальників. Пілот виходить на поле заздалегідь, команда рятувальників і група захоплення не знають де він знаходиться. Мета цієї гри полягає в тому, щоб доставити “цінний вантаж” до бази рятувальників. Якщо пілот гине, він залишає “цінний вантаж” на тому місці де його уразили, при цьому вантаж може бути піднятий і доставлений будь-яким членом команди рятувальників. Мета групи захоплення – виявити пілота захопити груз та доставити його до себе на базу.

Пейнтбол сценарії гри у Львові – Гра за 10 мільйонів доларів
Гравці діляться на дві команди в пейнтбол, перша складена з агентів безпеки, друга команда складена із злодіїв. У команди злодіїв повинен бути невелика перевага. Мета – Злодії намагаються вкрасти 10 мільйонів доларів, захищених агентами безпеки в добре укріпленому бункері, і віднести на заздалегідь обумовлене місце.

сценарії гри в пейнбтолПейнтбол сценарії гри у Львові – Снайпер ПРОТИ Снайпера
* Гравців: 2 – 4
Гравці діляться на дві команди, кожна складена з одного або двох снайперів. Снайпери виходять на гру маючи тільки по 15 кульок. Вони повинні рухатися таємно і довго чекати, щоб стріляти з точністю в своїх супротивників. Гра закінчується, коли одна команда усуває іншу або коли у однієї з команд закінчуються патрони.

Пейнтбол сценарії гри у Львові – Бог!
Гравці діляться на дві команди. У цій грі повинні бути межі. Жодна з команд не може перетнути лінію центру (приблизна лінія укриттів розташованих у центрі). У цій грі ніхто не може покидати межі поля, але якщо Ви вражені, Ви повинні підняти ваш маркер (щоб показати, що Ви були вражені) і повернутися на стартову базу і потім – назад в гру. Гра продовжується приблизно 10 – 15 хвилин, або до останнього кульки. Мета гри – вразити якомога більше число супротивників.

Пейнтбол сценарії гри у Львові – Натиск
* Гравців в кожній пейнтбольній команді: 1-3 Гравці діляться на дві рівні пейнтбольні команди. Коли суддя дає сигнал до початку гри, кожна команда повинна бігти до протилежної сторони ігрового поля і стосуватися заздалегідь обумовленого об’єкта на стартовій базі противника. Під час руху гравці команди не можуть стріляти один в одного. Стріляти дозволяється тільки після того, як вони добираються до протилежної сторони. Правила гри як в сценарії “Стінка на стінку”.

Загалом за всю історію пейнтболу зявилось безліч варіантів гри в пейнтбол.

пейнтбол львів