Пейнтбол в Перлині Львова

Пейнтбол в Перлині Львова - це чудове місце для відпочинку недалеко від Львова. Двадцять хвилин їзди на автомобілі від центральної частини міста і Ви вже в чудовому хвойному лісі в Брюховичах. Колишній дитячий табір – зараз переобладнано в готельно-відпочинковий комплекс, який носить назву Перлина Львова. Якщо ви шукаєте пейнтбол львів брюховичі, то Вас напевне зацікавлять деякі фотографії з пейнтбольного майданчику.

Грати в пейнтбол на майданчику в Брюховичах можна великій кількості людей. На майданчику розташовані різного роду перешкоди, які роблять гру в пейнтбол цікавою та захопливою, у той же час майданчик є безпечним місцем для проведення пейнтбольних ігор. Пейнтбол в Перлині Львова грати цікаво.

Поряд зі пейнтбольним майданчиком в Брюховичах є велика галявина, де можна перепочити, подихати свіжим повітрям та перекусити. Слід звернути Вашу увагу на те, що перебуваючи в Брюховичах на грі в пейнтбол слід дотримуватись правил безпеки, і тоді грати в пейнтбол у Перлнні Львова буде цікаво та весело.

Пейнтбольний клуб Альфа з радістю допоможе Вам в організації пейнтбольної гри на пейнтбольному майданчику в Перлині Львова. Чудова дружня атмосфера та маса позитивних вражень Вам гарантована.

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ГРИ ТЕЛЕФОНУЙТЕ  097-637-85-50 , 093-027-29-00 (Адміністратор)

Advertisement

Немає коментарів

Відповісти