Види пейнтболу

alfa_paintball7Важко собі уявити, який ще вид спорту наповнений такою динамікою, гарантує скажений викид адреналіну, але при цьому є настільки ж безпечним, як пейнтбол львів. Відповідно до незалежної статистики, пейнтбол менш травматичний, ніж, наприклад, теніс, хоча, на нашу скромну думку, навряд чи ці два види спорту співставні за драйвом і азартом (сподіваємося, ви вже зрозуміли, що перевага за пейнтболом). Звичайно, така гра дарує шалений запал не тільки кожному гравцеві, але і простим глядачам.

Пейнтбол – це спорт для всіх. Звичайно, існують різні види пейнтбол у Львові, причому деякі з них досить складні і вимогливі. Кожному гравцеві слід вибрати той вид гри, який принесе йому найбільше задоволення без фізично виснажливих навантажень і витрачених даремно нервів.

Отже, пейнтбол ділитися на тактичний, спортивний і любительський.

Тактичний пейнтбол

тактичний пейнтболТактичний пейнтбол – це гра, що проводиться за заздалегідь продуманим і погодженим сценарієм. Основна відмінність такого виду гри полягає в її тривалості і, отже, хорошій фізичній підготовці учасників, здатних вести бойові дії до восьми і більше годин. Для тактичного пейнтболу вибираються досить великі території, а сама гра зазвичай має цілу сюжетну лінію, наприклад, повторює події відомих історичних подій. Особливо цікаво, якщо як поля бою вибираються занедбані об’єкти, лабіринти, місця зі складним ландшафтом. У такому вигляді гри задіяна велика кількість «бійців», розділених на ворожі армії зі своїми рядовими, офіцерами, полковниками, медичним персоналом, загалом, все по-дорослому.

Тактичний пейнтбол – це не динамічна гра. Кожен гравець повинен заздалегідь продумувати свої кроки, діяти чітко, швидко і тихо.

Правила гри в тактичному пейнтболі не такі суворі, як у спортивному, але й не такі прості, як в аматорському. «Бійці» використовують димові шашки, радіозв’язок, гранати з фарбою. Простіше кажучи, організатори, як правило, роблять все, щоб максимально наблизити учасників до реальних бойових умов.

У тактичному пейнтболі надзвичайно важливо вибирати місця для нападу та оборони, дотримуватися обраної стратегії. Ви повинні залишатися непоміченим для ворога, зберегти в таємниці місце своєї дислокації.

Спортивний пейнтбол

У спортивний пейнтбол можуть грати практично всі, однак для успішного ведення даного виду гри необхідна певна вправність. Для спортивного пейнтболу існують спеціально обладнані та невеликі майданчики з яскравими надувними укриттями простої геометричної форми. Такі майданчики огороджуються по периметру захисною сіткою.

спортивний пейнтболВідповідно до правил гри в спортивний пейнтбол, які значно жорсткіші, ніж в тактичному, в команді має бути тільки п’ять гравців. Строго встановлюється як довжина ствола маркера, так і швидкість вильоту кулі. Спортивний пейнтбол відрізняється потужним динамізмом, напруженням емоцій. Тут важливі швидкість реакції та здатність миттєво приймати рішення. Час гри складає всього кілька хвилин (зазвичай п’ять-сім).

По сигналу судді, що свідчить про початок гри, гравці покидають стартову базу – і тут починається найцікавіше, так як вдало обрана дислокація – це запорука успішного початку гри. Виграє команда, що доставила на базу прапор суперника, або вразила всіх суперників.

Все спірні моменти в спортивному пейнтболі, як і в будь-якому іншому вигляді даної гри, вирішуються суддею.

Тепер перейдемо до виду пейнтболу, який, як показує практика, є найпоширенішим і популярним зважаючи легкості і нехитрості своїх правил, відсутності необхідності в спеціальній підготовці, і, що найголовніше, неперевершеному відчуттю драйву, яке він дарує всім гравцям, тобто

Аматорський пейнтбол.

Що ж таке аматорський пейнтбол? Прикметник «аматорський» говорить сам за себе. «Любительський», тобто непрофесійний, тобто розважальний, тобто для тих, хто не хоче морочитися з продумуванням тактик і сценаріїв, відстежувати чіткі інтервали часу ведення бою, знемагати протягом декількох годин, блудити по лісі в очікуванні оголошення про завершення  “військової операції”, не зациклюється на військовій дисципліні і дотриманні залізно прописаних правил, коротше, не для тих, хто звик відпочивати як на війні, а для тих, хто хоче просто весело і активно провести час з сім’єю / друзями / колегами, відчути дух командної гри, відчути себе таким собі Рембо, навіть будучи абсолютно «нульовим» бійцем. аматорський пейнтболОсновна перевага аматорського пейтболу – це його доступність всім і кожному. Це і адреналін, і динаміка, і швидкість, і драйв, і помірний екстрім. Це відмінне тренування і духу, і тіла. Якщо ви хочете провести відмінний корпоратив, розважальний захід, дружню «вилазку» або просто повеселитися з родиною, то запасіться відмінним настроєм і звертайтеся в пейнтбольний клуб АЛЬФА! Ми проводимо пейнтбольні ігри, корпоративні святкування з пейнтбольними іграми,  а також беремо участь у тактичних змаганнях з пейнтболу.

Advertisement

Немає коментарів

Відповісти